Home

News

Jak zdrowe odżywianie przekłada się na sukces w biznesie #2

Brak komentarzy Pozostałe

Czy jedzenie jajek może przełożyć się na sukces w biznesie? Może wydaje się to dziwne… ale tak! To, co jemy, ma bardzo duże znaczenie. Nie tylko dla naszego zdrowia i ciała, ale także dla naszego umysłu i naszej wydajności intelektualnej. Jak zdrowe odżywianie przekłada się na sukces w biznesie? Co jeść, aby więcej zarabiać?

Cholina i acetylocholina

Warto jeść wszelkie produkty, które są źródłem choliny. Dlaczego? Ponieważ służy ona do syntezy ważnego przekaźnika (acetylocholiny), który jest niezbędny do zapamiętywania, koncentracji i kojarzenia. Dlatego, jeśli chcemy skuteczniej działać, to musimy skupić się na jedzeniu takich pokarmów jak: jajka, soja, wątroba, czy warzywa liściaste.

Witaminy z grupy B

Są one potrzebne do wytwarzania acetylocholiny. Więc aby poprawić jakość pracy naszego umysłu, koniecznie trzeba spożywać: ryby, szpinak, wątróbkę, fasolę, drób, nabiał i jajka, a także pestki i orzechy.

Witamina C

Ona także jest konieczna do procesu wytwarzania acetylocholiny, dlatego trzeba zadbać o to, by znalazła się w diecie. Dobrymi źródłami witaminy C w pożywieniu są: dzika róża, żółta i czerwona papryka, natka pietruszki, czarna porzeczka, kiwi, jarmuż, cytrusy, truskawki, brokuł bądź papaja.

Suplementy

Oczywiście, zamiast zamartwiać się tym czy odpowiednie witaminy i minerał trafią do naszej diety, możemy po prostu skorzystać z gotowych suplementów diety. Szczególnie jest to dobre wyjście dla ludzi biznesu, którzy nie mają wiele czasu na układanie i pilnowanie diety. Poświęcając chwilę na spożycie odpowiednich suplementów, znacznie poprawimy naszą wydajności pracy.

Dowiedz się wszystkiego na temat diet na stronie altruismonline.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *